Cleansing Milk van hannah is een zachte, romige reiniger die make-up, vuil en overtollig talg op milde wijze verwijdert. De verzorgende formule reinigt de huid grondig zonder haar natuurlijke balans te verstoren en zorgt voor een fris, soepel en comfortabel huidgevoel.
Cleansing Milk
Prijsklasse: € 22,50 tot € 97,50
Beschrijving
Een zachte reiniging als basis voor een gezonde huid
Een mooie huid begint met een goede reiniging. Iedere dag wordt de huid blootgesteld aan invloeden van buitenaf zoals vuil, make-up, talg en luchtvervuiling. Een milde maar effectieve reiniging helpt de huid schoon te houden en zorgt ervoor dat verzorgingsproducten daarna optimaal kunnen worden opgenomen.
Cleansing Milk van hannah is een zachte, romige reiniger die de huid grondig reinigt zonder haar natuurlijke comfort te verliezen. De aangename textuur verwijdert onzuiverheden en make-up, terwijl de huid zacht, soepel en verzorgd blijft aanvoelen.
Dankzij de hydrofiele formule is Cleansing Milk geschikt als dagelijkse reiniging voor iedereen die de huid op een comfortabele manier wil verzorgen.
Waarom je voor Cleansing Milk kiest
✔ Zachte, romige reiniging voor dagelijks gebruik
✔ Verwijdert make-up, vuil en overtollig talg
✔ Dankzij de hydrofiele formule wordt de huid gereinigd zonder de natuurlijke balans van de huid aan te tasten
✔ Geeft de huid een zacht en comfortabel gevoel
✔ Geschikt voor alle huidtypes
✔ Ideale eerste stap binnen een professionele huidverzorgingsroutine
De kracht van een milde, verzorgende reiniging
Wat Cleansing Milk bijzonder maakt, is de combinatie van effectieve reiniging en huidcomfort. Veel reinigers verwijderen niet alleen vuil, maar kunnen ook het gevoel geven dat de huid droog of strak wordt. Een goede reiniging hoort echter niet ten koste te gaan van de natuurlijke balans van de huid.
De zachte melktextuur van Cleansing Milk verwijdert dagelijkse onzuiverheden op een comfortabele manier en ondersteunt het behoud van een soepele huid. Hierdoor blijft de huid prettig aanvoelen en wordt zij optimaal voorbereid op de volgende stappen binnen je verzorgingsroutine.
Gebruik
Breng Cleansing Milk aan op de droge huid van gezicht, hals en decolleté.
Masseer de reiniger met zachte bewegingen in zodat make-up, vuil en talg worden losgemaakt. Meng rijkelijk met lauwwarm water en masseer dit even in. Verwijder vervolgens met lauwwarm water of een vochtige doek.
Reinig altijd na met de Sensitive Skin Lotion of de Prepare Potion.
Gebruik Cleansing Milk iedere ochtend en avond voor een optimaal verzorgde huid.
Aanbevolen in jouw huidverzorgingsroutine
Na het reinigen met Cleansing Milk is het belangrijk om de huid verder te verzorgen en voor te bereiden op actieve werkstoffen.
Gebruik aansluitend Sensitive Skin Lotion om de huid te verzachten, te hydrateren en de natuurlijke balans te ondersteunen.
Voor een optimale voorbereiding op serums en crèmes voeg je Prepare Potion toe aan je routine. Dit helpt de huid klaar te maken voor de volgende verzorgingsstappen.
Heb je een huid die snel onzuiverheden vertoont? Dan kan Cleansing Milk ook gecombineerd worden met producten uit de hannah Clear-lijn, afgestemd op de behoefte van een onzuivere huid.
💜 Tip van huidcoach Cindi
Reinig je huid altijd zowel ’s avonds als ’s ochtends. In de avond verwijder je make-up, SPF en vuil van de dag. In de ochtend verwijder je talg en afvalstoffen die zich gedurende de nacht op de huid hebben verzameld.
Veelgestelde vragen
Is Cleansing Milk geschikt voor een gevoelige huid?
Ja, de zachte formule is geschikt voor de huid die behoefte heeft aan een milde, comfortabele reiniging.
Kan Cleansing Milk make-up verwijderen?
Ja, Cleansing Milk verwijdert dagelijkse make-up, vuil en overtollig talg op een milde manier.
Waarom is reinigen zo belangrijk?
Een goed gereinigde huid vormt de basis van een effectieve huidverzorgingsroutine. Hierdoor kunnen verzorgingsproducten beter aansluiten bij de huidbehoefte
Heb je vragen over jouw huid of twijfel je welk product het beste bij je past? Neem gerust contact met mij op. Als hannah huidcoach denk ik graag met je mee en help ik je bij het kiezen van de juiste producten voor jouw huid.
📧 E-mail jouw huidcoach
Whatsapp jouw huidcoach
Aanvullende informatie
| ml | 45, 100, 500 |
|---|---|
| Merk | hannah |
| Categorie | Essentiels, Reinigen |


